Ekran dotykowy jak dziala

GASTRO POS jest programem, który zezwala na silną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko przystępny system na targu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom również tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i czasochłonnych szkoleń, i bardzo funkcjonalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z szeroką gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie właśnie w małym, pojedynczym lokalu, lecz także w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie elastycznym systemem, jaki wejdziemy na rynku. W relacji od profilu lokalu, albo jest wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak i efekcie jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można jeszcze ustalić widok opcji tak, żeby był on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dostęp do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.