Zarzadzanie przedsiebiorstwem komunalnym w realizacji koncepcji zrownowazonego rozwoju

Program comarch xl istnieje wówczas zwiększony system klasy ERP wspomagający i zmieniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wprowadzane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do całych firmy mających dużo oddziałów na wszystkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej odmiany są widoczne w następnych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka i zarządzanie stanem magazynowym, - obieg krajowy oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i kierowanie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi możliwościami oraz korzysta budowę modułową. Proponuję to absolutne możliwości tworzenia rozwiązania dopasowanego do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w obręby, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest dostosowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest istotną analizą całych procesów i ponadto potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie kupi na zdobycie dużej wydajności w medium. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję także system w kształcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie dysponuje konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest wykorzystywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w pełnej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane